Firma

Jesteś tu nieprzypadkowo. Nie zawiodła Cię intuicja oraz głosy polecających nas osób. Zapraszamy do świata marki KUCHNIE HILDEBRANDT. Marki, która powstała z myślą o klientach ceniących wysoką jakość, która idzie w parze z niebanalnym pięknem. Przedmioty funkcjonalne, meble codziennego użytku pragniemy zamieniać w architektoniczne dzieła. Wszystko, co sygnowane jest nazwą KUCHNIE HILDEBRANDT wyprzedza trendy, podnosi prestiż wnętrz zwiększając, tym samym, jakość życia.

Rozbudzamy zmysły

Każdy nasz projekt jest efektem ogromnych starań. Na końcu tej drogi zawsze stoi czyjeś zadowolenie. Jest ono tym większe, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Chcemy, aby satysfakcja z posiadania mebli HILDEBRANDT była jeszcze większa. Pragniemy, aby stworzone przez nas meble były odkrywane na nowo każdego dnia, podczas otwierania szuflad, szafek oraz korzystania z ich funkcjonalności.

W służbie pięknych wnętrz

W parze z indywidualnym podejściem do projektów oraz wprowadzanymi do nich innowacjami idzie także ergonomia. Staramy się proponować ciekawe i ergonomiczne rozwiązania korespondujące z nowym designem. Elegancka kuchnia to wnętrze, które wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego jej wystrojowi powinniśmy poświęcić szczególną uwagę. Jej styl winien podkreślać Państwa indywidualność. Niezwykle istotne jest także odpowiednie ustawienie mebli, sprzętów AGD oraz dodatków. Wszystkie te aspekty bierzemy pod uwagę chcąc stworzyć projekt godny tego, aby zasilił on Wasze wnętrza – nie tylko kuchenne. Bo HILDEBRANDT to…

… nie tylko kuchnie

Zajmujemy się przede wszystkim wykonaniem i sprzedażą wysokiej jakości mebli kuchennych. Jednakże nie jest nam obce pozostałe wyposażenie meblowe. Wszystko to jest efektem dążenia do doskonałości. Przykłady aranżacji wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych można zobaczyć w zakładce OFERTA.

Cenimy profesjonalizm

Nazywamy się profesjonalistami i z najlepszymi współpracujemy. Bazujemy na wysokiej klasy materiałach, akcesoriach i uznanych w kraju i na świecie marek m.in. HETTICH, BLUM, HAFELE, PEKA – KASSEBOHMER, EGGER, INNOVUS, CORIAN. Ponad 80% półfabrykatów użytych do wykonywania mebli sygnowanych marką KUCHNIE HILDEBRANDT pochodzi z Niemiec, Austrii i Włoch.

Czasem nam się wydaje ze nic nie może nas zadziwić, ale zaskoczyć już tak…

Tworzymy dla Was i Waszych wyjątkowych wnętrz,

ZESPÓŁ KUCHNIE HILDEBRANDT

Kuchnie Hildebrandt
SKÓRZEWSKA 14, WYSOGOTOWO
513 270 541
793 156 860